piątek, 20 września 2013

Strony na blogu

Ostatnio męczę Was tymi odbijaczkami i miętolmetkami ;) I żeby na blogu tyle o tym nie pisać, to powstała strona "Miętolmetki i odbijaczki", na której znajdziecie aktualnie dostępne i do kupienia "od ręki" oraz materiały z których mogę uszyć. Będą ją na bieżąco modyfikować. I tyle w tym temacie :) Oczywiście serdecznie zapraszam i zachęcam.
Skoro już o stronach, to pewnie zauważyliście zakładkę "O pieluchach wielorazowych"? Nie? To czas tam zajrzeć ;) A poważnie, planuję cykl "Środa z pieluszką". I raz w tygodniu będę Was nękać pieluszkowymi tematami :) Będą to recenzje poszczególnych typów i firm, nasze ulubione rozwiązania, trochę o przydatnych akcesoriach. Jeżeli macie jakieś pytania i o jakiejś chcielibyście przeczytać więcej, to dajcie znać. Jeżeli nie będzie preferencji, to publikacja wg mojego "widzi mi się" dzisiaj Tetro itp. Jeżeli chcecie mogę zrobić kilka instrukcji krok po kroku stosowania poszczególnych rozwiązań czy pieluch. Np. co z czym i jak. Jakieś sugestie? I na tej stronie będą linki do wpisów, żeby wszystko było w jednym miejscu. A z ciekawostek zamówiłam kolejne wełniane pieluszki, tym razem robione ze swetrów z długimi nogawkami ;) I nie byłabym sobą, gdybym nie stwierdziła, że właściwie sama też mogę i wybieram się do lumpeksu po swetry, będzie filcowanie i szycie - czuj, czuj, czuwaj! 
Tak mnie dzisiaj naszło na ten wpis, jak łączyłam wkłady z kieszonkami po praniu, żeby były gotowce dla męża ;)

5 komentarzy:

 1. Szyj, szyj i jeszcze raz szyj i dziergaj:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robię na razie najprostszym sposobem - ogólnie znalazłam 3 i już dwa otulacze wykrojone i spodenki dla M :)

   Usuń
 2. czekam na efekty, a i instrukcję filcowania chętnie przeczytam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się cudnie sfilcowały na zwykłym praniu 60st. i 1000 obrotów - wszystkie cztery :) Tylko je w poszewki od jaśków dałam, żeby pralki kłaczkami w razie "W" nie zniszczyć. I są nadal cudnie miękkie, a z rozmiaru sporego na mnie, na ciut za duży na M się zrobiły. I jak się kroi dobrze :) Zaraz szycie :)

   Usuń
 3. Oj przy drugim dziecku CHCĘ pieluchy wielorazowe!:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...