niedziela, 15 września 2013

Zapraszam na wywiad :)

Dzisiaj trochę inaczej :) Zapraszam Was do przeczytania wywiadu ze mną opublikowanego na blogu Kreatywnym Okiem i zmykam do dzieci. I z ciekawości: powiedziałam coś nowego, czy stali bywalcy wiedzieli wszystko? :) A i w końcu nadeszła wiekopomna chwila i postanowiłam się zabrać za zaległe nominacje i odpowiedzieć na Wasze pytania, ale to już w tygodniu.
I pozostając przy pasji tworzenia powstają nowe miętolmetki w nowe wzorki. Jedna będzie dla Dominika do kolekcji, a pozostałe trafią do sklepiku. Jak Wam się podoba Jedynka i Dwójka z kota Prota? Mikołaj ostatnio uwielbia. Chyba dzięki piosenkom, bo śpiewa z nimi.

6 komentarzy:

 1. Agnieszka! Przeczytałam wywiad i bardzo, bardzo Ci gratuję! Poznałam Cię bardziej, zawrzałam kolejną porcją sympatii! Jesteś moim guru!


  Możesz wierzyć, albo nie:
  Studiuję edytorstwo tekstu (kończę lic. teraz)
  Ja prawo-, mąż leworęczny.
  Tetry na zdjęciach to powód do używania flaneli.
  Że chustonoszę i uwielbiam, to już wiesz.

  Ech. Bardzo Cię lubię i podziwiam!


  A. I jeszcze jedno. Zamawiam miętolmetkę z sowami 20/17,5 cm.
  A i jeszcze drugie jedno;) Jedno ze zdjęć opublikowanych przy okazji wywiadu, przedstawia kartkę, którą zamówiłam u Ciebie dla mojego menia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I co ja mam na taki komentarz odpisać? :D Dziękuję i bardzo mi miło :D

   Usuń
 2. masz reke do szycia i wspaniale,oryginalne pomysly! wczesniej nigdy nie slyszzalam o mietolmetkach:-) fajna sprawa dla malucha!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat nie jest do końca mój pomysł ;) ale dziękuję.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...