piątek, 26 grudnia 2014

Zimowy świąteczny czas

Pada śnieg, pada śnieg, Mamo zobacz! Śnieg! Ulepimy bałwana? Pójdziemy na sanki?
Nie mogłam odmówić :) Śnieg spadł wieczorem, więc na krótko wyszliśmy i zaczęliśmy zabawę. Powstał mały bałwanek, z marchewkowym nosem i orzechowymi oczami - pierwszy w tym roku. Dzieciaki zachwycone, rodzice i babcia też. Nawet przetrwał do rana i napadało jeszcze trochę.

Uwielbiam zimowe spacery :) Było łamanie lodu w kałużach, szum rzeki, zabawy w chowanego, a popołudniu wyszliśmy jeszcze na sanki. 
Moje Szkraby kochane w akcji :)I trochę samych widoczków dla cierpliwych :)

Wyjątkowo dużo zdjęć i mało tekstu jak na mnie, ale nie mogłam się oprzeć. Piękna zima, pewnie odśnieżając samochód mi się odmieni, ale na razie jest wspaniale ;) Dzieci zachwycone świętami u Babci. Mikołaj oglądał szopkę, liczył choinki w kościele, śpiewa kolędy, więc jest nie tylko zimowo, ale i świątecznie. Sama mam fantastyczne wspomnienia z dzieciństwa i mam nadzieję, że i moje dzieci będą tak rodzinnie wspominać ten czas. Czas wspólnych spacerów, śpiewania, układania klocków, malowania, gier rodzinnych, tego bycia razem.

5 komentarzy:

 1. Jak pięknie! Och, tak bym pospacerowała! Daj trochę tego śniegu tutaj! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chociaż na drogach lód, to jednak tęskniłam za tą zimą ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widoki piękne. Gdy już wrócicie do BDG a pogoda będzie dalej taka piękna to może zrobicie sobie wycieczkę na Górki w Fordonie. Tam jest także magicznie o tej porze roku. Podobno już tam jest (ja niestety się nie wybrałam jeszcze i już tej zimy spacerków tam nie odbędę, ale mam informacje z pierwszej ręki, że jest tam wspaniale).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj coś napadało, jak spadnie więcej to przekażę Mężowi, a na pewno będzie chciał podjechać na Fordon, chociaż od nas to kawałek. Dzięki za informacje :)

   Usuń
 4. Super! U nas śniegu niestety nie widać :(
  M.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...