piątek, 16 maja 2014

Spotkanie w Bydgoszczy już za tydzień

Jak się zapisywałam, to było jeszcze tyle czasu i brak miejsc. Wskoczyłam z miejsca rezerwowego i już niedługo, bo 24 maja poznam część Was na spotkaniu w Bydgoszczy w Park Hotel, o którym pisałam przy okazji warsztatów kulinarnych dla dzieci. Nie mogę się doczekać spotkania na żywo z osobami, które od dawna podczytuję, a i blogerki, do których zaczęłam zaglądać, by czegoś się dowiedzieć przed blogowym Wow chętnie poznam (tu pełna lista uczestniczek dla zainteresowanych).
http://blogowewow.blogspot.com/
Wybieram się z dwójką, bo mąż ma wykład jakiś. Mikołaj prawdopodobnie będzie się świetnie bawił z animatorką i innymi dziećmi, ale Dominik jest tajemnicą i zobaczymy jak zareaguje. Początkowo pewnie nie będzie chciał ode mnie odejść, ale że z Bratem bawi się chętnie i jak idziemy po niego do przedszkola, to zaczepia koleżanki z jego grupy, to może, może ;) Kto wie czy mnie nie zaskoczy. 
Wybieracie się same, z partnerem, dziećmi? Kto przywiezie kolegę/koleżankę w wieku około 3 lat lub roku? I może zostajecie do niedzieli, albo będziecie wcześniej/dłużej? Jako, że jestem na miejscu to chętnie się spotkam na kawie, albo patrząc bardziej realistycznie na placu zabaw, w Myślęcinku, na Wyspie Młyńskiej czy w jakimś klubie zabaw dla maluchów :) Jeżeli nie znacie Bydgoszczy, to kilka wpisów ze zdjęciami miasta tu
Do zobaczenia! :D

6 komentarzy:

 1. Paulina Kwiatkowska16 maja 2014 11:05

  Do zobaczenia ! Jak coś to w Park Hotel Bydgoszcz uczestniczki już od 10 się zaczną zbierać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój młodszy przeważnie o 10 sobie drzemkę ucina, ale jak się obudzi, albo nie zaśnie wyjątkowo - oby nie, bo opcja marudzenia sie może włączyć, to będziemy szybciej :) Do zobaczenia - może już we wtorek na spotkaniu bydgoskich blogerów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Paulina Kwiatkowska16 maja 2014 13:20

  Mam nadzieję, że obie dotrzemy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. to udanego spotkania! Fajnie, przydałoby się takie spotkanie u nas na POmorzu, bo nie miałam przyjemności poznania zadnej mamy blogerki;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze możesz zorganizować ;) Chętnie podjadę, bo daleko nie mam. Też do tej pory na żadnym nie byłam, a niespodziewanie i jutro w Poznaniu się spotkam z kilkoma mamami piszącymi blogi :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...